Využijte akční nabídku splátek!

ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Půjčky

Potřebujete rychle peníze? Nabízíme různé druhy nebankovních půjček od renomovaných poskytovatelů. Všechny půjčky jsou bez skrytých poplatků a s řádnou smlouvou.

Nabízíme:

  • krátkodobé okamžité půjčky před výplatou
  • dlouhodobé půjčky až do výše 166 000 Kč

Bankovní a nebankovní půjčky pro vás

Potřebujete půjčit peníze? Nevíte, na koho se obrátit a nezorientujete se ve změti nabídek jednotlivých poskytovatelů? Pak jste na těchto stránkách správně. Přinášíme vám kompletní přehled bankovních i nebankovních půjček, které si můžete v našich končinách pohodlně sjednat.

Půjčku vybírejte pečlivě a zaměřte se na několik důležitých parametrů, mezi které patří například výše RPSN, měsíční úroky i poplatky, které jsou s danou půjčkou spojeny. Při výběru zohledněte také to, zda daná instituce nabízí pojištění proti neschopnosti splácet nebo některé další doplňkové služby, které vám mohou v budoucnu přijít vhod.

Na následujících řádcích vám přinášíme menší srovnání bankovních a nebankovních půjček, jejich specifika i informace o tom, komu je která půjčka určena. Následný výběr konkrétního poskytovatele spotřebitelského úvěru však bude pouze na vás.

Bankovní půjčky – charakteristika a specifika

Když se řekne slovo „půjčka“, většina z nás si vybaví bankovní dům. A právě tam míří drtivé procento žadatelů o půjčku. Nutno podotknout, že získat takovou bankovní půjčku není nic jednoduchého. Bankovní úředník bude chtít znát vaši aktuální finanční situaci, ale jeho pozornosti neujde ani vaše finanční minulost. Připravte se také na to, že budete pod drobnohledem také, co se dlužných registrů týče. Pokud zde máte záznam, banka vám s největší pravděpodobností nepůjčí. Stejný verdikt si můžete vyslechnout také v případě, že nemáte pravidelný a dostatečný měsíční příjem a stálou práci. Pokud vám banka žádost o půjčku zamítne, nezoufejte a zamiřte k některé z nebankovních institucí.

Na co si dávat u bankovních půjček pozor: na skryté poplatky, dávno zapomenuté avšak stále aktivní záznamy v registru dlužníků, datum splatnosti.Nebankovní půjčky – charakteristika a specifika

Nebankovní instituce nabízejí o mnoho dostupnější půjčky, než instituce bankovní. Podmínky zde nejsou tak přísné a tak lze jednoduše říct, že na nebankovní půjčku dosáhne téměř každý. Překážkou u některých společností není ani to, pokud máte záznam v registru dlužníků, nemáte se čím za poskytnutou půjčku zaručit, nebo je váš příjem nepravidelný, či nedostatečný. Nutno podotknout, že riziko, které nebankovní instituce takovýmto ochotným půjčováním podstupují, se musí zákonitě někde projevit. Kamenem „úrazu“ se v tomto případě stávají úroky nebo poplatky, které si poskytovatelé nebankovních institucí účtují. Pokud vám však odmítnou půjčit v bance a vaše finanční situace je neúnosná, je nebankovní půjčka jediným možným řešením.

Na co si dávat u nebankovních půjček pozor: na neověřené instituce, poplatky předem, termíny splatnosti, upomínky a výzvy k zaplacení další splátky, nápadně „levné“ nabídky spotřebitelských úvěrů.