ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Banky s novým přístupem

Banky jsou ústavy s dlouhou historií a velkou vážností. Ti starší si jistě ještě pamatují, jak do budovy banky vstupovali se sklopenou hlavou a hromadou lejster pod paží, když provázeni zástupem ručitelů přicházeli žádat o půjčku na nový rodinný vůz nebo třeba jen ledničku.

V podvědomí mnoha lidí stále ještě tento model přetrvává – ale časy se změnily. Relativně mladé banky jsou dravější, a aby obstály v konkurenci zavedených ústavů, nabízejí často výrazně výhodnější podmínky a ještě něco navíc.

Air Bank – nejnižší bankovní půjčka na trhu

Air Bank například vsadila na to, že lidé často potřebují k překlenutí finančních problémů jen nevysoké částky. Její půjčka tak začíná již na 5 000 korunách a stává se tak dostupnější pro širší okruh žadatelů. Potřebujete-li tedy jen nevysokou částku, není třeba půjčovat si mnohonásobně více, přestože by vám na to i stačily příjmy, platit vyšší úrok a vystavovat se riziku, že také mnohem více, nad původní plán, utratíte.

mBank – virtuální banka

Zcela specifickou pozici má na českém trhu mBank. Její pobočku budete hledat marně. Možná narazíte na obchodní stánek v některém z nákupních center, kde vám o bance a nabízených produktech poskytnou bližší informace, ale honosné budovy s nespočtem přepážek nečekejte. mBank je virtuální banka, kde si všechno, od založení účtu po získání půjčky, vyřídíte online. Šetří tak peníze svých klientů.

Equa Bank

Equa Bank vstoupila do povědomí mnohých zejména svou RePůjčkou, kde garantuje snížení splátek, aniž by došlo k prodloužení celkové doby splatnosti půjčky. Pokud ovšem nevyužijete nabízené možnosti půjčit si až o 500 000 korun více, než činil váš původní závazek. Nyní navíc máte možnost získat bonus ve výši 1 500 korun, který by měl kompenzovat vámi již dříve zaplacené poplatky. RePůjčka je přitom produktem, který se dá vyřídit zcela online a schválení probíhá během pouhé jedné minuty.

Tip pro žadatele o půjčky! Přečtěte si podrobné srovnání bankovních půjček, které nabízí finanční stránky Sosstr.cz