ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Čím je půjčka pro ženy na mateřské MD výjimečná?

Mateřská dovolená je pro mnoho žen obdobím, kdy čekají dítě, nebo se o něho již starají. Obě situace samozřejmě mohou být spojeny hlavně s vyššími výdaji. Pokud je příspěvek od státu i od otce nedostatečný, je třeba požádat o půjčku. A tou je půjčka na mateřské. Dnes se jedná hlavně v segmentu nebankovním o poměrně využívanou a zajímavou možnost. Proto se podíváme na to, čím je vlastně půjčka pro maminky na mateřské natolik výjimečná. Začít je třeba tím, že dnes není problém získat konkrétní finance jak v řádech několika jednotek tisíc, tak není problém ani to, pokud je nám vyplacena půjčka v desítkách i stovkách tisíc.

Obvykle to jde i bez příjmu

Je jasné, že když je matka na mateřské dovolené, nemá ani práci. V tomto ohledu samozřejmě platí informace spojená s tím, že daná půjčka na mateřské dovolené nemusí potvrzení o příjmu vyžadovat. Dostat lze tak půjčku bez nutnosti toho, aby se ověřovala konkrétní bonita. Pokud se však konkrétní poskytovatel bez daného příjmu neobejde, je možné ho nahradit právě informací o tom, kolik daná maminka pobírá od státu. Zde je tak na půjčky na mateřské dovolené pohlíženo v podstatě na klasické úvěrové produkty, jenom s tím rozdílem, že příjem není od zaměstnavatele, ale od státu. Chcete vědět, zda mají nárok na mateřskou i nezaměstnané maminky?

Využití peněz? Na cokoliv

Je jasné, že získané peníze jsou nejčastěji využity v souvislosti s dítětem. U větších částek je to například nezbytná výbava, u těch menších je to samozřejmě možnost koupit za ně jídlo a další nezbytnosti pro dítě. Co dnes musíme také říci, to je fakt spojený s tím, že půjčka na mateřské dovolené je úvěrem neúčelovým. I když jsou peníze vynaloženy právě v souvislosti s daným dítětem, neměli bychom zapomínat také na to, že půjčka pro maminky může být využitelná i na cokoliv jiného. I tím je tento úvěrový produkt natolik zajímavý, výjimečný a samozřejmě také oblíbený.

podmínky osobního bankrotu