ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Day to day : Zaměřeno na klienty v nouzi

Možná jste se v minulosti nechovali vždy úplně podle pravidel. Možná jste si za to i vysloužili záznam v nechvalně známém registru dlužníků. Teď byste potřebovali půjčit si peníze, ale finanční instituce k vám nepřistupují právě dvakrát vstřícně. Možná, že jste své chování začali korigovat opravdu pozdě a teď vám tak říkajíc teče do bot. Potřebujete, nemáte – a nikdo vám nechce půjčit, přestože už znáte správný postup, jak situaci vyřešit. Řešení existuje! Obraťte se na Day to Day.

Bez zástavy?

Day to Day se specializuje na skupinu klientů, kteří jsou jinde bez šance. Ještě naposledy ve vás vloží důvěru, že svou situaci dokážete zvládnout. Ale moc si ji zase nezasloužíte, proto nemůžete-li nabídnout zástavu nemovitosti, půjčí vám jen 10 – 20 000 korun, a to pouze za předpokladu, že máte stálý příjem alespoň ve výši 12 000 korun měsíčně, na kterém neváznou žádné přednostní pohledávky, a celková výše vašich splátek doposud nepřesáhla třetinu vašeho čistého měsíčního příjmu.

Úvěry se zástavou nemovitosti

Můžete-li nabídnout zástavou nemovitost, jste na tom výrazně lépe. Bez dokládání příjmů a nahlížení do registru dlužníků vám Day to Day půjčí 30 – 500 000 korun, a to na ruku do 24 hodin. Podmínkou není ani to, aby nemovitost byla ve vašem osobním vlastnictví, klidně lze využít i majetek třetí osoby, máte-li její souhlas. Jako zástavu lze použít i družstevní byt, respektive podíl ve stavebním bytovém družstvu.

V nouzi nejvyšší

Za stejných podmínek jako úvěry se zástavou nemovitosti poskytuje Day to Day i konsolidační úvěry či úvěry na vyplacení exekuce. V těchto případech se však peníze nevyplácejí v hotovosti, ale přímo na bankovní účty věřitelů, které musíte ke své žádosti doložit.