ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Hypotéka od České spořitelny

Většina lidí touží bydlet ve svém, ale jen málokdo má k dispozici dostatečnou hotovost, aby své touhy zrealizoval bez pomoci. Pro všechny, kdo hledají seriózního partnera, je tu nabídka České spořitelny a její výhodná hypotéka. S ní můžete nejen koupit vlastní nemovitost či družstevní byt, ale také začít stavět nebo se pustit do modernizace či rekonstrukce nemovitosti, která vám už říká pane. Hypoteční úvěr od České spořitelny je poskytován i na koupi dřevostaveb.

Výhodné finanční podmínky

Česká spořitelna si za vyřízení hypotéky neúčtuje žádný poplatek a nabízí nízké úrokové sazby. Zvolit si můžete pevnou nebo nízkou proměnnou úrokovou sazbu. Při fixaci úroků na 3 až 5 let u hypoték na dobu delší než 20 let vám Česká spořitelna garantuje úrokové zvýhodnění 0,3% a ještě finanční prémii pro každé další období fixace. Výhodou také je, že peníze můžete získat až na 100% hodnoty nemovitosti.

Jednoduché vyřízení

Nejenže je vyřízení hypotéky od České spořitelny zcela zdarma, ale v případě zástavy bytu je zdarma rovněž jeho online ocenění. Jestliže jste se rozhodli využít prostředky z hypotéky na přestavbu, můžete hotovost čerpat i bez předkládání faktur. Služby České spořitelny se vztahují i na takové věci, jako je pomoc se získáním státní podpory bydlení, příprava podkladů pro daňové zvýhodnění a poskytování všestranného a cenově výhodného pojištění úvěru.

Bezpečné splácení

Hypotéka je úvěrem na velmi dlouhou dobu, proto v České spořitelně chápou, že v průběhu splácení může dojít k řadě nečekaných okolností, které ovlivní klientovu bonitu. Proto lze u splátky hypotéky měnit jejich výši, případně splátku odložit či splácení na čas zcela přerušit.