ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Krátkodobá půjčka Flora Credit

Malé peníze jsou také peníze a mnohdy, zejména, když je výplatní termín tak říkajíc za dveřmi, vám mohou výrazně pomoci. Nečekaně vysoký účet? Příliš velká vydání? Vše můžete vyřešit vhodně zvolenou krátkodobou půjčkou od Zaplo od zavedené a důvěryhodné nebankovní společnosti, která na vás a váš čas a příjmy zdaleka neklade takové nároky jako banky.

Výhody půjčky

Výhodou krátkodobé půjčky všeobecně je fakt, že si půjčíte jen malý obnos, který skutečně momentálně potřebujete, a vrátíte jej při nejbližší příležitosti, většinou při výplatě, celý najednou. Nemusíte dále myslet na splátky, výpůjčka se vám zbytečně neúročí.

Krátkodobá půjčka Flora Credit je poskytována vždy bezúročně, hradíte pouze poplatek za její zpracování, jehož výše je vám předem známa a splatný je společně s vrácením peněz. Serióznost firmy prokazuje i fakt, že v případě prodlení platby, zasílá včas a zcela zdarma upomínku.

Krátkodobá půjčka Flora Credit a její parametry

Krátkodobá půjčka Flora Credit poskytuje žadatelům půjčky od 500 do 5 000 korun se splatností 15 dní. Omezuje jen nové žadatele, kteří si poprvé mohou půjčit jen maximálně 1 000 korun, při každé další půjčce je pak strop o 1 000 korun výše. Při páté půjčce se automaticky stáváte „stálým“ klientem a nadále bude vaše žádost o další půjčku ještě jednodušší. O půjčku lze požádat online a peníze se poskytují bankovním převodem nebo složenkou.

Poplatky

Smluvní podmínky jsou naprosto přehledné a při řádném splacení neplatíte žádné další skryté poplatky mimo již zmíněného poplatku za zpracování půjčky. Ten činí vždy 200 za každou zapůjčenou tisícikorunu, za půjčku ve výši 500 Kč pak rovných 100 korun.