ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Kreditní karty od GE Money Bank

Kreditní karty od GE Money Bank jsou taktéž mezi zákazníky velice oblíbené. Získáte tak totiž možnost půjčky každý měsíc, a to navíc s 50denním bezúročným obdobím. Půjčené peníze můžete následně využít na cokoliv chcete, a nejste tak limitováni žádnými účely nebo povinnostmi, se kterými se setkáte u klasických půjček a úvěrů. A jaké jsou další parametry a výhody kreditní karty od GE Money Bank?

Kreditní karta od GE Money Bank vám může vydělávat peníze

Tuto kreditní kartu si můžete sjednat na naprosto všech pobočkách GE Money Bank, po celé České republice. Musíte být pouze starší 18 let, mít trvalý zdroj příjmů, trvalé bydliště a kontaktní adresu na území ČR a mít telefon, prostřednictvím kterého se s vámi může banka kdykoliv spojit. Při podávání žádosti o kreditní kartu pak budete muset už pouze doložit doklad totožnosti a potvrzení o příjmech. Jakmile toto všechno splníte, bude vám vaše žádost o kreditní kartu od GE Money Bank schválena a vy tak získáte kartu plnou výhod a bonusů.

Co všechno budete mít s kreditní kartou od GE Money Bank k dispozici?

Ku příkladu budete mít až 2 000 Kč zpět navíc ke standardním odměnám za první čtyři měsíce, dále budete mít vedení karty celý první rok naprosto zdarma, desítky akčních kuponů a slevy na více než 1 600 místech v celé České republice a v neposlední řadě i 50denní bezúročné období. S touto kreditní kartou tak budete mít peníze neustále k dispozici, a to i když už na kontě nezbývá ani koruna navíc. Nemůže se vám tedy už nikdy stát, že byste se dostali do platební neschopnosti, nebo do nečekaných situací, které často končí exekucí.