ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Kreditní karty od mBank

Najít kreditní kartu od mBank stále ve více peněženkách, to je realita, se kterou se setkáte pořád častěji. A proč? Mnoho klientů spatřuje u této kreditní karty řadu výhod, které je k volbě právě tohoto produktu přemluví.

O jakých výhodách zde mluvíme?

Nejedná se ale pouze o dlouhé bezúročné období, které může se svými 54 dny konkurovat kdejakému jinému bankovnímu subjektu. Taktéž například možnost automatické 100% splátky pro využití bezúročného období zdarma, vydání a vedení karty od 0 Kč, dokonalý přehled o všech transakcích prostřednictvím internetového bankovnictví, anebo možnost volby karty nebo vlastního PIN kódu. Každý klient si tedy může namíchat vlastní libovolné požadavky do jedné karty a pak si již užívat všech výhod.

Jaké jsou další výhody u karty Visa Gold?

Samozřejmě jste-li náročnějším klientem, který potřebuje pouze to nejlepší, můžete si vybrat kartu Visa Gold, se kterou budete mít ještě mnohem více výhod. Jedná se například o jednotný poplatek za výběr z jakéhokoliv bankomatu všude ve světě za 49 Kč, možnost odesílat peníze z účtu na libovolné účty, zdarma budete mít možnost zjistit aktuální zůstatek na jakémkoliv bankomatu všude ve světě a v neposlední řadě i možnost pořídit si dodatkové karty.

Teď k tomu nejdůležitějšímu…

Ovšem naprosto nejdůležitější součástí kreditních karet je možnost přečerpání limitu. Ten je u obou typů karet naprosto odlišný. U Visa Credit Classic budete mít k dispozici minimálně 20 000 Kč a maximálně 150 000 Kč. Kdežto u Visa Credit Gold budete mít k dispozici minimálně až 100 000 Kč a maximálně neuvěřitelných půl milionů korun.