ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Kreditní karty od Modré pyramidy

Společnost Modrá pyramida poskytuje půjčky na cokoli ve formě kreditní karty. Podmínky pro splácení jsou výhodné, jednoduché a předvídatelné. S kreditní kartou od Modré pyramidy splácíte s jistotou.

Lady karta

Mezinárodní embosovaná platební karta MasterCard World s úvěrovým limitem až 250 000 Kč a řadou doplňkových služeb. Výhodou Lady karty je řada pojištění:

  • pojištění kabelky,
  • pojištění nákupu,
  • garance nejnižší ceny,
  • pojištění storna vstupenek a další.

Platby probíhají bezkontaktně, což je snadné a rychlé.

Běžnou výší úvěrové Lady karty je limit čerpání 30 000 Kč. Čerpání není omezeno určitou dobou. Klient je oprávněn čerpat úvěr do jeho celkové výše jednorázově nebo postupně, a to i opakovaně. Roční úroková sazba je stanovena ve výši 19,9 %. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) je 26,4 %. To znamená, že při čerpání 30 000 Kč bude celková částka, kterou budete muset zaplatit, 33 841 Kč.

A karta

Mezinárodní embosovaná platební karta MasterCard World s úvěrovým limitem až 250 000 Kč a řadou doplňkových služeb. Klient je oprávněn čerpat úvěr do jeho celkové výše jednorázově nebo postupně, a to i opakovaně. První splátku klient uhradí jeden měsíc po dni čerpání a následujících 11 splátek vždy ke stejnému dni jako první splátku. Prvních 11 splátek bude obsahovat úroky. Poslední 12. splátka nebude obsahovat žádné úroky.

Kreditní karta Visa Elektron

Mezinárodní platební karta VISA Electron se stálým úvěrovým limitem až 60 000 Kč. Hlavní výhodou této platební karty je bezúročné období, které je až 45 dní. Povinná měsíční splátka je pouze 5% z čerpané částky a úroky, kdy poslední splátka už žádné úroky obsahovat nebude.