ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Malá půjčka od Air Bank

Sjednat si úvěr u kterékoliv banky znamená počítat s vysokými částkami, vysokými měsíčními splátkami a s dlouhou dobou splácení. To už však neplatí všude a za každých okolností. Kupříkladu taková Air Bank poskytuje půjčky už ve výši 5 000 Kč na dobu od půl roku.

Půjčku u banky nemusíte vždy splácet roky

I když si tedy půjčujete u banky, u které máte jistotu větší serióznosti, profesionality a lepších služeb, můžete si vybrat částku, která se hravě vyrovná těm, jež jsou nabízeny u nebankovních subjektů. Nejen, že se tak nezadlužíte na spoustu let, zároveň máte jistotu, že během doby splácení na vás věřitel nevytáhne nějakou nekalou praktiku a poplatky navíc.

Půjčku můžete splácet až 78 měsíců

Pokud si půjčíte 5 000 Kč, které však nebudete chtít splácet tak krátkou dobu, jako je výše zmíněný půl rok, můžete si samozřejmě vybrat i delší dobu splácení, a to až 78 měsíců. Je tomu tak proto, že se pohybujete okolo bankovní půjčky, kde máte již tradičně k dispozici mnohem delší doby splatnosti, než jaké byste našli u soukromých společností.

Splácet budete od 100 Kč do 864 Kč

S dobou splácení se již tradičně navíc pojí i výše měsíčních splátek. Ta se v tomto případě pohybuje od 100 Kč do 864 Kč. Můžete si tak vybrat výši měsíční splátky, která vám maximálně vyhovuje a nezatěžuje tak váš rodinný rozpočet. Stejně tak je to samozřejmě i u ostatních částek, pro které platí jednoduché pravidlo, a to, že nejvyšší měsíční splátky jsou u nejkratší doby splácení a naopak nejnižší měsíční splátky jsou u nejdelší doby splácení. Sami si tak můžete stanovit, jakou částku budete každý měsíc odvádět ze svého rozpočtu.