ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Můžete půjčkou vydělat?

Půjčit si na cokoliv, splatit úvěr a ještě mít nějaké peníze k dobru – to by si přál asi skutečně každý. Peněz totiž nikdy není dost a každému se nějaká ta finanční rezerva zaručeně hodí. Jenže takto půjčky zatím ještě bohužel nefungují. Většinou ji splatíte a jste třeba i o několik stovek tisíc lehčí. Kde si tedy půjčit, abyste ještě dostali peníze zpátky?

Banky vrací jako strhané

V posledních dnech se mezi bankami rozmohl úžasný trend a fenomén – za řádné a včasné splácení vám vrátí jistou část splátek zpátky. Dohromady takto vrácená částka může činit i několik tisíc korun, což už rozhodně stojí za zmínku. Jedná se například o půjčku od České spořitelny, od Air Bank, od GE Money Bank, od Komerční banky, nebo od nebankovních společností jako je Home Credit nebo půjčka u Tesca.

Kde vám vrátí nejvíc?

Samozřejmě je otázkou, ve které bance vám vrátí naprosto nejvíc. Spočítali jsme si to tedy na půjčce 100 000 Kč na šest let. S touto půjčkou a při řádném splácení byste u České spořitelny dostali zpátky až 8 721 Kč, u Air Bank by se jednalo o částku 23 739 Kč, u GE Money Bank byste ušetřili 12 883 Kč a u Komerční banky by se jednalo o ušetřenou částku ve výši až 5 000 Kč.

Shrnutí „vydělávajících“ půjček

Nejvýhodnější je tedy mít sjednanou půjčku u Air Bank a následně u ní i pravidelně, řádně a pokaždé včas splácet. Naopak nejméně výhodná je půjčka u Komerční banky, u které vám budou vráceny pouze dvě měsíční splátky, takže celkově neobdržíte zpátky velkou sumu. Mezi těmito bankami se umístily všechny ostatní testované, které vrací od osmi do třinácti tisíc korun. Samozřejmě, že se na našem trhu najde ještě i spousta těch, které nic nevrací.