ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Odborník na oddlužení – Abivia s.r.o.

O osobním bankrotu se všude mluví a píše jako by to byla ta nejjednodušší věc na světě – zadlužili jste se, nechte si dluhy odpustit, žádný problém. Je tomu skutečně tak? Omyl, oddlužení fyzických osob známější pod pojmem osobní bankrot má svá přesně daná a poměrně složitá pravidla a rozhodně není pro každého. Nechcete-li udělat zbytečnou chybu, která vás může vyjít draho, obraťte se na odborníky. A ve společnosti Abivia s.r.o. jsou odborníci na slovo vzatí.

Podmínky oddlužení

Abyste vůbec mohli přistoupit k podání návrhu na oddlužení, musíte splnit několik zásadních podmínek. První z nich je stálý a dostatečně vysoký příjem, ze kterého po odečtení životního minima pro vás a závislé vyživované osoby zbude dost na splacení minimálně 30% stávajících dluhů v průběhu pěti let. Dále musíte mít více než jednoho věřitele, být prokazatelně v úpadku, tj. prokázat svou neschopnost splácet, a prokázat, že nejednáte v úmyslu poškodit věřitele.

Garance oddlužení od Abivia s.r.o.

Návrh se podává k příslušnému soudu na předepsaném – poměrně složitém – formuláři. A právě zde přichází ke slovu Abivia. Na předběžné schůzce vám její pracovník spočítá, zda jste schopni dostát podmínkám. Poté firma garantuje zpracování vašeho insolvenčního návrhu advokátem za cenu nižší než u advokátní kanceláře.

Garantuje zpracování návrhu do 48 hodin – v urgentních případech do 24 hodin. Při procesní chybě zaviněné společností Abivia vám tato také garantuje bezplatnou přednostní opravu návrhu nebo i vrácení peněz. Úspěšnost oddlužení se společností Abivia s.r.o. je 94%. Je pro vás toto číslo dostatečně přesvědčivé?