Využijte akční nabídku splátek!

ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Oddlužení

Oddlužení fyzických osob neboli také jinak řečeno insolvence je stav, o kterém rozhodne soud na základě soudem stanovených podkladů. Tímto způsobem je možné snížit dluh až o 70 %.

Abyste ale k tomuto stavu (oddlužení a osobní bankrot) dospěli, musíte splnit všechny podmínky stanovené zákonem. Není to zrovna jednoduchý proces, nicméně se určitě vyplatí a od toho jsme tu právě my, abychom vám s tímto problém pomohli.
Po celou dobu procesu, ale i před ním a po něm, budeme s vámi spolupracovat a o všechno se postaráme. Nemusíte se tak bát složitého vyplňování podkladů pro soud, protože i s tímto vám pomůžeme zde.

Podmínky ke splnění insolvence:
– více věřitelů (minimálně 2),
– dluh více jak 30 dnů po lhůtě splatnosti,
– nejste schopen plnit finanční závazky.

Soud bude zajímat:
– zdali jste se zodpovědně choval poslední 3 roky k vytváření finančních podkladů pro splacení,
– nebyl-li jste v poslední 5 letech odsouzen za majetkovou a hospodářskou trestnou činnost,
– jste-li schopný během 5 let zaplatit věřitelům alespoň 30 % dluhů.

Jak lze s výše uvedeného vyčíst, získat insolvenci a snížit tak dluh není zrovna nejjednodušší úkol, nicméně my vám s ním můžeme pomoci. Máme tým kvalifikovaných odborníků s praxí. Rozumíme právní problematice a pomůžeme vám tedy s podáním návrhu na insolvenci.

Nemusíte se bát, že bychom vám nabízeli nějaké finanční produkty či další půjčky, ale jedná se čistě o pomoc s insolvencí.

Osobní bankrot

Nejčastějším způsobem oddlužení v České republice bývá využíván právě osobní bankrot. Díky své popularitě se o tento způsob zajímá stále více zájemců. Díky většímu množství žadatelů tedy klesá i úspěšnost tohoto statusu.

Abyste dosáhli osobního bankrotu, musíte splnit určité podmínky a i tak není výsledek zajištěn, protože právě díky velkému množství žadatelů klesá jeho úspěšnost a proto uspějí zejména kvalitně podané podklady. Doporučujeme se obrátit na nás, jelikož s tím máme již spousty úspěšných zkušeností.

O tom, jaké jsou podmínky pro osobní bankrot si přečtěte v našem novém článku zde.

Pro pomoc s oddlužením klikněte na banner níže