ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Podmínky osobního bankrotu

Odhodláte-li se jít do osobního bankrotu, mějte na paměti, že požadavků na soud je opravdu hodně. Nezkušený člověk se může v kupě informací lehce ztratit a bylo by škoda přijít os voji šanci snížení dluhu.

Podmínky osobního bankrotu jsou následující:

– fyzická osoba s dluhy ze spotřebitelského účtu,
– více věřitelů bez schopnosti splácení,
– schopnost během 5 let splatit 30 % dluhu v pravidelných splátkách.

Pakliže chcete předejít neúspěchu při vyplňování žádosti, využijte našich služeb a my se pokusíme udělat vše proto, abyste byli úspěšný. Poradíme vám se všemi administrativními kroky a pomůžeme vám sestavit celkový návrh na oddlužení.

Pomoc při osobním bankrotu

Chcete-li se zbavit svých dluhů a jste fyzická osoba, je tu pro vás možnost správy dluhů. Jedná se o proces, kdy vaše dluhy spravuje vyškolený specialista na problémy se zadlužením. Poradíme vám po kliknutí na tento odkaz http://www.keton.eu

Tento správce má za vás na starosti veškeré jednání. Zastupuje vás při jednání s věřiteli, úřady, či dokonce exekutory. Samozřejmostí je, že za vás vyřizuje všechny administrativní úkony a postupně se snaží o vaše úplné oddlužení.

Kdy je správa dluhů vhodná (alespoň jeden bod stačí):
– splátky jsou vyšší jak vaše příjmy,
– penále za neplacení se zvyšují,
– nejste schopni vyjednat snížení splátek se svými věřiteli,
– neschopnost splácet a nutnost brát si další půjčky.

Zajímá-li vás, kde je vlastně onen správce dluhů, tak se jedná o fyzickou nebo právnickou osobu, jejíž specializací je řešit dluhy fyzických osob. Pro lepší představivost bychom mohli správce přirovnat k takovému advokátovi. Zatímco ale advokát vás zastupuje při jednání se soudy, tak správce dluhů vás zastupuje při jednání s věřiteli, úřady a exekutory.