ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Pojištění k hypotéce od České spořitelny

Pojištění k hypotéce od České spořitelny

Hypotéka je úvěrem, který člověk splácí po významnou část svého života, proto je zde zcela na místě pojistit jej proti různým rizikům, která mohou v průběhu splácení nastat, ať již se jedná o dlouhodobější výpadek příjmů v důsledku delší nemoci či ztráty zaměstnání, či dokonce o trvalou invaliditu nebo úmrtí. Česká spořitelna myslí na všechno a pro své klienty připravila celou řadu cenově výhodných produktů, které chrání obě smluvní strany před nečekanými událostmi.

Pojištění nemovitosti

Jestliže jste si pořídili nemovitost na úvěr, který se chystáte 15, 20 či ještě více let splácet, myslete na to, že je více než potřeba ji řádně pojistit. V případě jakékoliv nečekané situace v podobě vandalů, zlodějů či přírodních živlů pak nebudete muset přemýšlet nad tím, kde vzít na nápravu způsobených škod, aniž byste se ocitli ve vážné finanční nouzi, neboť váš příjem je již zatížen hypotékou.

Pojištění domácnosti

V podstatě totéž lze říci o sjednání pojištění domácnosti. Řada lidí volně zaměňuje tyto dva pojistné produkty, proto si již při sjednání hypotéky nechte podrobně vysvětlit, na jaké škody se které pojištění vztahuje a co vše lze v jeho rámci uplatnit. Školení pracovníci České spořitelny vám rádi poradí i pomohou vybrat pro vás nejvhodnější produkt.

Pojištění schopnosti splácet

Jestliže jste věnovali čas a finance na zabezpečení své nemovitosti, věnujte jej také sobě. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a bohužel může potkat i vás. Při vhodně zvoleném pojištění schopnosti splácet bude Česká spořitelna splácet hypotéku za vás, a to až po dobu 12měsíců, jestliže např. přijdete v budoucnu o zaměstnání nebo onemocníte. V případě invalidity či úmrtí doplatí Česká pojišťovna hypotéku zcela.