Využijte akční nabídku splátek!

ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Pojištění

Potřebujete peníze? Napište nám kolik a na jak dlouho, pokusíme se Vám pomoci.

Vyberte si to nejvýhodnější pojištění u nás

Pojišťovacích produktů je v České republice celá řada. Pojistit si totiž můžete kde co – svůj majetek, zdraví, automobil, motocykl, dovolenou i nemovitost. Každé pojištění však něco stojí a i když nabízejí dvě různé pojišťovny totožný produkt, finální cena, kterou za tento produkt pojištěnec zaplatí, se může různit o několik desítek i stovek korun. Právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili tento portál, na kterém naleznete spoustu praktických informací o jednotlivých druzích pojišťovacích produktů i jejich porovnání z hlediska ceny a dalších parametrů, které je nutno při výběru konkrétního pojištění zohlednit.

Co všechno si můžete pojistit aneb nejznámější druhy pojištění

Životní pojištění – nehoda není náhoda a jak říkávali naše babičky a dědečkové: „Nikdo z nás neví dne ani hodiny“. Právě z tohoto důvodu má spousta obyvatel České republiky sjednáno životní pojištění, které v případě tragické události může poskytnout rodině a pozůstalým alespoň určitý finanční obnos, který pomůže překlenout nepříznivé období nastupující bezprostředně po ztrátě blízkého člověka.

Povinné ručení – povinné ručení musí mít ze zákona uzavřen každý majitel motorového vozidla. V opačném případě by si měl začít odkládat finance na pokutu, která mu může být v případě ignorování této povinnosti udělena. Nutno podotknout, že se rozhodně nejedná o zanedbatelné částky. Povinné ručení navíc kryje škody na majetku, zdraví, či životě způsobené vlastníkem vozidla jinému majiteli, jejichž výše se může vyšplhat k velmi vysokým částkám.

Cestovní pojištění – vyrážíte na dovolenou? Pak si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění v dostatečném rozsahu. Pojistka totiž pokryje případné náklady spojené se zdravotní péčí, kterou můžete potřebovat například v souvislosti se střevními problémy, zlomeninami nebo obyčejnou anginou, či jinou nemocí, která vás může na cestách potkat a nepříjemně potrápit.

Pojištění nemovitosti – pokud se rozhodnete uzavřít tento druh pojištění, může být vaše domácnost chráněna před požárem, povodněmi, zásahem blesku, vloupání nebo před celou řadou dalších nepříjemností, které nelze tak úplně ovlivnit. Výše případné náhrady škody však vždy určuje pouze pojišťovna, u které máte pojištění nemovitosti sjednané.

Pojištění domácnosti – nepleťte si pojištění nemovitosti s tímto druhem pojištění. Pojištění domácnosti totiž kryje náklady spojené s celou řadou přírodních a jiných katastrof, které by mohly zasáhnout vybavení vaší domácnosti. Pokud vám vyhoří domek a budete mít uzavřeno pouze pojištění nemovitosti, dostanete s největší pravděpodobností pouze náhradu vztahující se k samotné stavbě. Nové vybavení domu si však již budete muset koupit za své…

Výhodné povinné ručení iPojištění.cz